Salon Stylovo

Oferta i cennik

OFERTA I CENNIK 2019-10-20T11:40:29+02:00

W naszej ofercie

STRZYŻENIE DAMSKIE

 To usługa, z której większość kobiet korzysta mniej więcej raz na około 1,5 miesiąca. Należy pamiętać o tym, że regularne podcinanie włosów wpływa korzystnie na wzmacnianie końcówek oraz nadaje kształt fryzurze, przez co mamy ułatwione układanie fryzury. Jeśli decydujecie się na zapuszczanie włosów, to strzyżenie zalecane jest co około 2 miesiące, dzięki czemu zachowamy wypielęgnowane końcówki. Zaś jeśli decydujemy się na krótkie uczesania, to wizyta u fryzjera jest zalecana mniej więcej co miesiąc. Te porady korzystnie wpłyną na „panowanie” nad niesfornymi kosmykami, które szybko odrastają.

W naszej ofercie

STRZYŻENIE MĘSKIE

CZASAMI OKREŚLA SIĘ, ŻE ISTNIEJĄ DWA SPOSOBY STRZYŻENIA MĘSKIEGO NA TĘPO ORAZ NA PIÓRO – WARTO WIEDZIEĆ CZYM BĘDĄ SIĘ RÓŻNIĆ.

Strzyżenie na tępo to taka forma, w ramach której poprawia się objętość. Realizuje się takie strzyżenie na mokrych włosach. W efekcie uzyskujemy proste końcówki, włosy poddają się czemuś na kształt odpychania i tym samym objętość może się zwiększyć. Natomiast strzyżenie na pióro jest stosowane i na suchych i na mokrych włosach. Można uzyskać efekt odwrotny do powiększenia objętości. Wykonuje się takie strzyżenie nożyczkami albo też z użyciem maszynki elektrycznej.

W naszej ofercie

STYLIZACJA BRODY

Broda to symbol męskości, manifestacja stylu, odbicie charakteru. Wielu z Was wie, że łatwo ją zapuścić, trudniej zadbać o perfekcyjny kształt odpowiednią pielęgnację. Od pewnego czasu wiadomo, że broda mówi o mężczyźnie tyle co fryzura i ubiór. Dlatego zapraszamy do salonu Stylovo, w celu odpowiedniego doboru kształtu i wyglądu, przez wykwalifikowaną właścicielkę.

W naszej ofercie

KOLORYZACJA

W Naszym salonie z usługi koloryzacji włosów korzystają Paniom i Panom. Naszym głównym celem jest zadbanie o bezpieczeństwo naszych klientów, w związku z tym, farby których używamy są delikatne i dbają o włosy, pracujemy na kosmetykach firmy Artego i Gen us. W ramach tej usługi wykonujemy: koloryzację globalną, ombre, sombre, baleyage, flamboyage i inne. Cena tej usługi zaczyna się od 80 zł, po szczegóły zapraszam do salonu.

W naszej ofercie

STYLING

Styling to podnoszenie włosów u nasady, jest rodzajem trwałej ondulacji. Dodatkowo nadaje skrętu fryzurze.

W naszej ofercie

UPIĘCIA

Robimy eleganckie upięcia włosów, na różne okazje

W naszej ofercie

PIELĘGNACJA WŁOSÓW

Zadbane i zdrowe włosy to atrybut każdego człowieka. Pozwalają „błyszczeć” oraz dobrze czuć się w towarzystwie, dzięki czemu czujemy się pewnie w każdej sytuacji. Dlatego nie powinniśmy zapominać o zabiegach pielęgnacyjnych, które ułatwią utrzymanie włosów w dobrej kondycji. Stylovo zrobi wszystko aby zadbać o Wasze włosy, dzięki czemu mamy nadzieję, że będziecie do nas wracać …

W naszej ofercie

SPRZEDAŻ PROFESJONALNYCH KOSMETYKÓW

W naszej ofercie znajduje się również sprzedaż profesjonalnych kosmetyków, renomowanych firm, Artego i Gen us, w atrakcyjnych cenach. Serdecznie zapraszamy …

Cennik

hr

  • Strzyżenie damskie od 27 zł
  • Strzyżenie męskie od 17 zł
  • Styling od 80 zł

Cennik w pierwsze niedziele miesiąca (kiedy mamy otwarte), jest inny. Prosimy pytać o szczegóły w salonie.

Serdecznie zapraszamy!